
Етикетки для принтерів етикеток DYMO S0722470, 38 x 190 мм, Етикетки для папок, білі 505897
2 670 ₴
- В наявності
- Код: 505897
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Етикетки для принтерів етикеток

Характеристики продукту
- Оригінальні витратні матеріали для принтерів етикеток LabelWriter

Опис
Якщо якість не може бути скомпрометована продуктивністю, ці етикетки саме те, що вам потрібно. Етикетки, які легко знімаються, забезпечують максимальну продуктивність вашого LabelWriter без необхідності перезаряджати основний принтер або використовувати повний аркуш етикеток, коли вам потрібно надрукувати лише одну етикетку.
Комплект поставки
- 1 рулон зі 110 етикетками
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Виробник | Саме Те |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0 |
| Висота етикетки | 190 мм |
| Властивості клею | Міцний |
| Вміст | 110 шт. |
| Відповідає бренду | ДІМ |
| Колір друку | чорний |
| Підходить для (техніка друку) | Принтер прямого термодруку |
| Підходить для моделі | LabelWriter 310LabelWriter 330TLabelWriter 400LabelWriter 450LabelWriter 4XL |
| Стан | Нове |
| Тип етикетки | Папір |
| Тип продукту | Мітки папок |
| Этикетка | Прямокутний |
| Розмір етикетки | 38 х 190 мм |
| ширина етикетки | 38 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 670 ₴











