
Етикетки для принтерів етикеток DYMO 2166659, 102 x 210 мм, транспортні етикетки, білі 505894
3 090 ₴
- В наявності
- Код: 505894
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Етикетки для принтерів етикеток

Характеристики продукту
- білий, перманентний клей
- 102x210 мм
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробництво чорнила та тонера | оригінальне чорнило |
| Висота етикетки | 210 мм |
| Властивості клею | Міцний |
| Вміст | 140 шт. |
| Відповідає бренду | ДІМ |
| Колір друку | чорний |
| Колір стрічки | Білий |
| Нанесення етикетки | SentAddressing |
| Підходить для (техніка друку) | Принтер прямого термодруку |
| Підходить для моделі | LabelWriter 4XL |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Транспортні етикетки |
| Этикетка | ПрямокутнийС заокругленими кутами |
| Розмір етикетки | 102 х 210 мм |
| ширина етикетки | 102 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 090 ₴










