
Етикетки для принтерів етикеток DYMO S0722410, 89 x 36 мм, Адресна етикетка, прозора 505892
3 090 ₴
- В наявності
- Код: 505892
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Етикетки для принтерів етикеток

Характеристики продукту
- Оригінальні витратні матеріали для принтера етикеток LabelWriter, прозорі адресні етикетки, порожні

Опис
Етикетки DYMO LabelWriter використовують процес термодруку. Вам більше не доведеться мати справу з дорогими чорнильними чи тонер-картриджами, які все розмазують. А оскільки вони упаковані у вигляді безперервних рулонів, не має значення, друкуєте ви одну чи 100 етикеток — немає застрягань етикеток, проблем із макетом та непотрібних відходів.
Комплект поставки
- 1 рулон з 260 етикетками
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0 |
| Висота етикетки | 36 мм |
| Властивості клею | Міцний |
| Вміст | 260 шт. |
| Відповідає бренду | ДІМ |
| Колір друку | чорний |
| Підходить для (техніка друку) | Принтер прямого термодруку |
| Підходить для моделі | LabelWriter 310 LabelWriter 330T LabelWriter 400 LabelWriter 450 LabelWriter 4XL |
| Стан | Нове |
| Тип етикетки | Фольга |
| Тип продукту | Адресна етикетка |
| Этикетка | Прямокутний |
| Розмір етикетки | 89 х 36 мм |
| ширина етикетки | 89 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 090 ₴










