
Етикетки для принтерів етикеток
Характеристики продукту
- Оригінальні витратні матеріали для VC-500W
- Чистячий ролик
- Ширина 50 мм
- Довжина 2 м
Опис
Оригінальний чистячий ролик Brother CK-1000 шириною 50 мм підходить для принтера етикеток Brother VC-500W.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 0,102 |
| Вміст | 1 шт. |
| Відповідає бренду | Брат |
| Колір | Білий |
| Підходить для (техніка друку) | Принтер гетикеток ZINK® |
| Підходить для моделі | ВК-500 Вт |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Очисний ролик |
| Этикетка | Безперервний |
| довжина етикетки | 2 м |
| Розмір етикетки | 50 мм х 2 м |
| ширина етикетки | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 880 ₴



