
Етикетки для принтерів етикеток
Характеристики продукту
- Оригінальні етикетки для доставки витратних матеріалів QL
Опис
Рулони етикеток DK універсальні та ідеально підходять для маркування папок, файлів, табличок з іменами, пробірок, місць зберігання, полиць, ярликів тощо. Вони сумісні з більшістю принтерів етикеток QL.
Комплект поставки
- 1 рулон з 300 етикетками
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип друкувальної голівки | Універсальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота етикетки | 100 мм |
| Властивості клею | Міцний |
| Вміст | 300 шт. |
| Відповідає бренду | Брат |
| Колір | Білий |
| Колір друку | чорний |
| Підходить для (техніка друку) | Принтер прямого термодруку |
| Підходить для моделі | QL-550QL-500QL-500AQL-500BSQL-500BWQL-560VPQL-560QL-570QL-580NQL-650TDQL-700QL-710WQL-720NWQL-1050QL-1050NQL-1060N Показать больше |
| Стан | Нове |
| Тип етикетки | Папір |
| Тип продукту | Транспортні етикетки |
| Этикетка | Прямокутний |
| Розмір етикетки | 62 х 100 мм |
| ширина етикетки | 62 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 090 ₴



