
Франкувальна етикетка Herma
Характеристики продукту
- Розміри 163 x 45 мм (Ш x В)
- Аркуш А4
- Застосовується до таких машин, як: Frama, Franciotyp-Postale, Neoprene, Stielow, Pitney Bowes
- Матеріал: Папір
- Колір: білий
Опис
Для непрямого штемпелювання великої або товстої пошти. Абсорбуючий, білий спеціальний папір робить відбитки штампів негайно стійкими до стирання. Надійне приклеювання до всіх поверхонь. Схвалено для пошти та її безпечної обробки.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Франкувальна етикетка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Матеріал | Папір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота етикетки | 45 мм |
| Властивості клею | Міцний |
| Вміст | 1000 шт. |
| Для друку | Да |
| Нанесення етикетки | Прилипання |
| Підходить для (техніка друку) | Вимірювати |
| Стан | Нове |
| Тип етикетки | Папір |
| Тип продукту | Этикетка |
| Формат | ДИН А4 |
| Этикетка | Прямокутний |
| Розмір етикетки | 163 х 45 мм |
| ширина етикетки | 163 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 880 ₴


