
Універсальна етикетка Avery-Zweckform L3416-100 Ø 60 мм Білий папір 1200 шт. Міцний струменевий принтер, Лазерний принтер, Кольоро
3 300 ₴
- В наявності
- Код: 505875
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики продукту
- Чітке маркування завдяки привабливим спеціальним формам
- Заощадьте час завдяки зручним шаблонам для друку та зручному програмному забезпеченню, які можна безкоштовно завантажити на сайті www.avery-Zweckform.eu
- Папір сертифікований FSC®, з добре керованих лісів

Опис
Виділіть свої рекламні акції, щоб привернути увагу клієнтів! Спеціальні формати етикеток від Avery Zweckform допоможуть вам у цьому. Круглі етикетки Avery Zweckform діаметром 60 мм ідеально підходять для привабливого маркування продукції. Завдяки безкоштовним шаблонам і програмним рішенням від Avery Zweckform ви можете швидко та легко створювати та друкувати круглі етикетки!
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота етикетки | 60 мм |
| Властивості клею | Міцний |
| Вміст | 1200 шт. |
| Вміст пачки (листи) | 100 аркушів |
| Для друку | Да |
| Діаметр етикетки | 60 мм |
| Нанесення етикетки | ОрганізаціяМаркування Виділення Універсальний ОрганізаторМаркування |
| Підходить для (техніка друку) | Струминний принтер Лізерний принтер Квітковий лазерний принтер Копірувальний апарат Квітовий копіювальний апарат Принтер для етикеток |
| Тип етикетки | Папір |
| Тип продукту | Універсальна етикетка |
| Формат | ДИН А4 |
| Этикетка | Круглий |
| Розмір етикетки | Ø 60 мм |
| ширина етикетки | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴







