
Етикетки з фольги Avery-Zweckform L4716REV-20 Ø 30 мм Фольга біла 960 шт. Знімний кольоровий лазерний принтер, Лазерний принтер, К
3 300 ₴
- В наявності
- Код: 505869
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики продукту
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота етикетки | 30 мм |
| Властивості клею | З можливістю видалення |
| Вміст | 960 шт. |
| Вміст пачки (листи) | 20 аркушів |
| Для друку | Да |
| Діаметр етикетки | 30 мм |
| Нанесення етикетки | МаркуванняМаркування Оцінювання Виділення УніверсальнеМаркування |
| Підходить для (техніка друку) | Кольоровий лазерний принтер Лізерний принтер Світло-світильний принтер Розпірувальний апарат Принтер для етикеток |
| Тип етикетки | Універсальна ідентифікація |
| Тип продукту | Фольговані етикетки |
| Формат | ДИН А4 |
| Этикетка | Круглий |
| Розмір етикетки | Ø 30 мм |
| ширина етикетки | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴













