
Етикетки з іменами Herma 4515 88,9 x 33,8 мм Білий ацетатний шовк 320 шт. Знімний лазерний принтер, копіювальний апарат, кольорови
2 540 ₴
- В наявності
- Код: 505851
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Етикетка з ім'ям Herma 4515 шовкова 88,9x33,8 мм, WS 320 шт./уп.

Характеристики продукту
- Ідеально підходить як знак для семінарів, конференцій, вимірювань (також для маркування матеріалів, килимів та матраців)
- Можна знімати без залишків, практична альтернатива пластиковим вивіскам, чудова адгезія без голки для підвішування
- Підходить для лазерних принтерів та копіювальних апаратів, найкращий друк у чорно-білому та кольоровому режимах - не підходить для струменевих принтерів
- Розміри 88,9 x 33,8 мм (Ш x В)
- Носій етикетки: аркуш A4
- знімний
- З закругленими кутами
- Лазерний принтер, кольоровий лазерний принтер, копіювальний апарат, кольоровий принтер
- Матеріал: Ацетатний шовк
- Колір: білий
- Колір оправи: білий
- 320 етикеток/упаковка

Опис
Етикетки з шовкового ацетату на аркушах А4, самоклеючі. Ідеально підходять для використання на семінарах, конференціях, виставках або для маркування тканин, килимів та матраців. Практична альтернатива пластиковим етикеткам: швидке маркування, ідеальне кріплення без використання шпильки. Гнучкий текстильний матеріал, міцна адгезія, легке видалення. Примітка: Не наносити на ніжну шкіру або делікатні матеріали, такі як шовк або оксамит. Підходять для лазерних принтерів, копіювальних апаратів, кольорових лазерних принтерів та кольорових копіювальних апаратів. Не підходять для струменевих принтерів. Безкоштовні програмні рішення.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота етикетки | 33,8 мм |
| Властивості клею | З можливістю видалення |
| Вміст | 320 шт. |
| Вміст пачки (листи) | 20 аркушів |
| Для друку | Да |
| Колір рами | білий |
| Колір стрічки | Білий |
| Підходить для (техніка друку) | Лазерний принтер Копірувальний апарат Квітковий лазерний принтер Принтер із функцією кольорового копіювання |
| Тип етикетки | Ацетатний шовк |
| Тип продукту | Ім'яні бирки |
| Формат | ДИН А4 |
| Этикетка | ПрямокутнийС заокругленими кутами |
| Розмір етикетки | 88,9 х 33,8 мм |
| ширина етикетки | 88,9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 540 ₴










