
Фольговані етикетки Avery-Zweckform L7915-10 99,1 x 139 мм Поліетиленова плівка Біла 40 шт. Міцний кольоровий лазерний принтер, Ла
2 090 ₴
- В наявності
- Код: 505850
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

L7915-10L7915-10, 99,1 x 139 мм

Характеристики продукту
- Надзвичайно стійкі фольговані етикетки для найвищих навантажень
- Надзвичайно висока адгезія навіть на складних поверхнях, еластична поліетиленова плівка
- Стійкий до олії, бруду та температур (від -40°C до +150°C), придатний для прання
- Етикетки стійкі до морської води, ультрафіолетового випромінювання, старіння та погодних умов
- Фольговані наклейки стійкі до багатьох розчинників та мийних засобів.

Опис
Білі, надзвичайно стійкі плівкові етикетки AVERY ZWECKFORM L7915-10 форматом 99,1 x 139 мм характеризуються високою міцністю та максимальною вантажопідйомністю для використання всередині та зовні приміщень. 40 матових плівкових етикеток з еластичного поліетилену на 10 аркушах. Їх міцна, безперервна адгезія, навіть на складних поверхнях, робить їх особливо придатними для маркування виробництва та складів, маркування контейнерів або вивісок. Плівкові етикетки, стійкі до морської води, надзвичайно міцні, стійкі до атмосферних впливів, олії, бруду, ультрафіолетового випромінювання та температур (від -40° до +150°C). Крім того, етикетки можна мити та вони стійкі до різних розчинників та мийних засобів. Створюйте та друкуйте наклейки легко за допомогою безкоштовних шаблонів етикеток та програмних рішень Avery Zweckform на сайті www.avery-zweckform.eu/print або за допомогою базових шаблонів, інтегрованих у Microsoft® Office. Вони підходять для всіх поширених лазерних принтерів.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microsoft |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота етикетки | 139 мм |
| Властивості клею | Міцний |
| Вміст | 40 шт. |
| Вміст пачки (листи) | 10 аркушів |
| Для друку | Да |
| Нанесення етикетки | Універсальний |
| Підходить для (техніка друку) | Кольоровий лазерний принтер Лізерний принтер Світло-світильний принтер Розпірувальний апарат Принтер для етикеток |
| Стан | Нове |
| Тип етикетки | Поліетиленова фольга |
| Тип продукту | Фольговані етикетки |
| Формат | ДИН А4 |
| Этикетка | ПрямокутнийС заокругленими кутами |
| Розмір етикетки | 99,1 х 139 мм |
| ширина етикетки | 99,1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 090 ₴

















