
Фольговані етикетки Herma 4685 70 x 37 мм Поліестерова плівка прозора 600 шт. Міцний кольоровий лазерний принтер, лазерний принтер
2 670 ₴
- В наявності
- Код: 505848
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Етикетки Herma прозорі, фольговані, матові, з довговічною адгезією

Характеристики продукту
- Прозорі фольговані етикетки з листям, А4, самоклеючі
- Ідеально підходить для вимогливих оптичних застосувань, ідеально підходить для кольорових поверхонь, скла, порцеляни, для репрезентативної документації, оновлення або адресації
- БЕЗ ефекту етикетки: етикетка діє так, ніби її надрукували безпосередньо
- Стійкий до атмосферних впливів, старіння, олії та бруду, миється
- Плавна робота завдяки круглому захисному краю та оптимальному розташуванню
- Для лазерних принтерів та копіювальних апаратів, лазерних принтерів та кольорових копіювальних апаратів
- Не підходить для струменевих принтерів
- Безкоштовні програми
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Плівка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота етикетки | 37 мм |
| Властивості клею | Міцний |
| Вміст | 600 шт. |
| Вміст пачки (листи) | 25 аркушів |
| Для друку | Да |
| Колір | Прозорий |
| Нанесення етикетки | Універсальні Вишні вивіскиМаркування Декорування Організується Адресація |
| Підходить для (техніка друку) | Кольоровий лазерний принтер Лізерний принтер Світло-світильний принтер Розпірувальний апарат Принтер для етикеток |
| Стан | Нове |
| Тип етикетки | Поліефірна фольга |
| Тип продукту | Фольговані етикетки |
| Формат | ДИН А4 |
| Этикетка | Прямокутний |
| Розмір етикетки | 70 х 37 мм |
| ширина етикетки | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 670 ₴


