
Етикетки з фольги Avery-Zweckform L6128-20 Ø 30 мм Поліестерова фольга жовтого кольору 960 шт. Міцний кольоровий лазерний принтер,
3 090 ₴
- В наявності
- Код: 505845
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики продукту
- Для постійного маркування всередині та зовні
- Сильна та постійна відповідальність
- Стійкий до масел, бруду, ультрафіолетового випромінювання та температур
- Стійкий до розривів та води
- Безкоштовні шаблони та програмне забезпечення для друку етикеток

Опис
Міцні, стійкі до погодних умов плівкові етикетки від Avery Zweckform підходять для застосувань, де паперові етикетки не підходять. Ідеально підходять для маркування, маркування та вивісок. Жовті плівкові етикетки 30 мм особливо міцні та витримують навіть суворі умови на відкритому повітрі. За допомогою безкоштовних шаблонів та програмного забезпечення Avery Zweckform ви можете швидко та легко створювати й друкувати міцні, стійкі до погодних умов етикетки!
Ці етикетки були розроблені для маркування інвентарю та майна. Вони забезпечують оптимальний спосіб захисту та безпеки майна. Ідеально підходять для зберігання та інвентарю. Фольговані етикетки, стійкі до атмосферних впливів. Ідеально підходять для довговічних етикеток, маркування та вивісок. Друкуйте свої етикетки за допомогою простого у використанні програмного забезпечення та зручних шаблонів для друку, доступних безкоштовно на сайті www.avery-zweckform.eu. Підходять для всіх популярних лазерних принтерів. Маленький помічник – великий ефект! Від Avery Zweckform. Просто ідеально.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Ці етикетки були розроблені для маркування інвентарю та майна. Вони забезпечують оптимальний спосіб захисту та безпеки майна. Ідеально підходять для зберігання та інвентарю. Фольговані етикетки, стійкі до атмосферних впливів. Ідеально підходять для довговічних етикеток, маркування та вивісок. Друкуйте свої етикетки за допомогою простого у використанні програмного забезпечення та зручних шаблонів для друку, доступних безкоштовно на сайті www.avery-zweckform.eu. Підходять для всіх популярних лазерних принтерів. Маленький помічник – великий ефект! Від Avery Zweckform. Просто ідеально.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Мітки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота етикетки | 30 мм |
| Властивості клею | Міцний |
| Вміст | 960 шт. |
| Вміст пачки (листи) | 20 аркушів |
| Для друку | Да |
| Діаметр етикетки | 30 мм |
| Нанесення етикетки | Універсальні зовнішні вивіски маркування декорування організація |
| Підходить | Чорно-білий лазерний принтер, килим |
| Підходить для (техніка друку) | Кольоровий лазерний принтер Лізерний принтер Світло-світильний принтер Розпірувальний апарат Принтер для етикеток |
| Стан | Нове |
| Тип етикетки | Поліефірна фольга |
| Тип продукту | Фольговані етикетки |
| Формат | ДИН А4 |
| Розмір етикетки | Ø 30 мм |
| ширина етикетки | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 090 ₴












