
Етикетки з фольги Herma 8020 210 x 297 мм Глянцева прозора фольга 25 шт. Міцний лазерний принтер, копіювальний апарат, кольоровий
2 540 ₴
- В наявності
- Код: 505844
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Фольгована етикетка Herma 8020 210 x 297 мм tr 25 шт./уп.

Характеристики продукту
- Після нанесення етикетки практично невидимі, а текст працює як друкований текст, стійкий до олії та бруду. Їх можна мити.
- Кришталево чистий, блискучий, ідеально підходить для вимогливих оптичних застосувань, ідеально підходить для скла, порцеляни, пластику, металу та блискучих поверхонь
- Підходить для лазерних принтерів та копіювальних апаратів, найкращий друк у чорно-білому та кольоровому режимах - не підходить для струменевих принтерів
- Розміри 210 x 297 мм (Ш x В)
- Аркуш А4
- Товщина фольги 52 мкм
- стійкий до погодних умов
- Лазерний принтер, кольоровий лазерний принтер, копіювальний апарат, кольоровий принтер
- Матеріал: поліефірна плівка
- Колір: прозорий.
- блискучий
- 25 етикеток/упаковка

Опис
Прозорі, кришталево чисті фольговані етикетки на аркушах А4, самоклеючі. Глянцеві, ідеально підходять для візуально вимогливих застосувань. Ідеально підходять для скляних та глянцевих поверхонь, пластику, металу та кольорових фонів. Як високоякісна етикетка для продукції, для презентабельних документів та подарункових коробок, для маркування офісного приладдя, як наклейки на вітрини магазинів та дверні таблички, або для адресації. Без ефекту етикетки: етикетки виглядають так, ніби вони були безпосередньо надруковані. Стійкі до атмосферних впливів, старіння, олії та бруду, їх можна мити. Безпроблемна обробка завдяки захисному краю, що обгортається, та оптимальній площинності. Підходять для лазерних принтерів та копіювальних апаратів, кольорових лазерних принтерів та кольорових копіювальних апаратів. Не підходять для струменевих принтерів. Безкоштовні програмні рішення.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота етикетки | 297 мм |
| Властивості клею | Міцний |
| Вміст | 25 шт. |
| Вміст пачки (листи) | 25 аркушів |
| Для друку | Да |
| Колір | Білий |
| Підходить для (техніка друку) | Лазерний принтер Копірувальний апарат Квітковий лазерний принтер Принтер із функцією кольорового копіювання |
| Тип етикетки | Універсальний, Міцний, Зовнішній |
| Тип продукту | Фольговані етикетки |
| Формат | ДИН А4 |
| Этикетка | Прямокутний |
| Розмір етикетки | 210 х 297 мм |
| ширина етикетки | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 540 ₴









