
Універсальна етикетка Herma 4909 210 x 297 мм, глянцевий білий папір, 25 шт. Міцний лазерний принтер, копіювальний апарат, кольоро
2 670 ₴
- В наявності
- Код: 505843
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Етикетка Herma Special 4909 210 x 297 мм, біла, 25 шт./уп.
Характеристики продукту
- Глянцевий папір для барвникових етикеток
- Ідеально підходить для високоякісних наліпок та фотодруку, надає вашим продуктам та представницьким документам першокласного вигляду.
- Підходить для лазерних принтерів та копіювальних апаратів, найкращий друк у чорно-білому та кольоровому режимах - не підходить для струменевих принтерів
- Розміри 210 x 297 мм (Ш x В)
- відбілені без використання хлору
- З навколишнім краєм
- Лазерний принтер, кольоровий лазерний принтер, копіювальний апарат, кольоровий принтер
- Матеріал: Папір
- Колір: білий
- 25 етикеток/упаковка
Опис
Глянцеві самоклеючі етикетки, аркуші A4. Для вимогливих оптичних застосувань, таких як високоякісні етикетки на продукцію, фотодрук та презентації. Глянцевий папір з високою непрозорістю забезпечує друк з високим ступенем чіткості контурів. Чудова якість кольору для кольорових відбитків фотоякісності та стабільна передача звуку. Для лазерних принтерів, копіювальних апаратів та кольорових копіювальних апаратів. Не підходить для струменевих принтерів. Безкоштовне програмне забезпечення: www.herma.de/software.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота етикетки | 297 мм |
| Властивості клею | Міцний |
| Вміст | 25 шт. |
| Вміст пачки (листи) | 25 аркушів |
| Для друку | Да |
| Підходить для (техніка друку) | Лазерний принтер Копірувальний апарат Квітковий лазерний принтер Принтер із функцією кольорового копіювання |
| Стан | Нове |
| Тип етикетки | Універсальний |
| Тип продукту | Універсальна етикетка |
| Формат | ДИН А4 |
| Этикетка | Прямокутний |
| Розмір етикетки | 210 х 297 мм |
| ширина етикетки | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 670 ₴






