
Універсальна етикетка Herma 4426 105 x 70 мм, білий папір, 800 шт. Міцний струменевий принтер, лазерний принтер, кольоровий лазерн
3 090 ₴
- В наявності
- Код: 505841
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Herma 4426 105 x 70 мм Білий папір 800 шт.
Характеристики продукту
- Самоклеючі етикетки на аркушах А4, постійне склеювання
- Ідеально підходить для всіх лазерних та струменевих принтерів, копіювальних апаратів, кольорових лазерних принтерів та кольорових копіювальних апаратів
- Відсутність засмічень та висока швидкість завдяки надзвичайно міцному спеціальному складу, максимальній площинності та захисному краю по всьому колу
- Безпроблемний лазерний та струменевий принтер, перевірений та сертифікований TÜV SÜD
- Висока білизна та гладка поверхня для найкращих результатів друку в чорному та кольоровому варіантах
- Помітно товстіші: дуже міцні етикетки – легко наносити
- Приклеюється особливо швидко та надійно, навіть на холодних та вологих поверхнях
- Екологічно чистий та стійкий: відбілений без хлору, сертифікований PEFC клей без розчинників
- Етикетки на 100% придатні для переробки разом з макулатурою, упаковка виготовлена з переробленого картону
- Безкоштовні програмні рішення
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота етикетки | 70 мм |
| Властивості клею | Міцний |
| Вміст | 800 шт. |
| Вміст пачки (листи) | 100 аркушів |
| Для друку | Да |
| Нанесення етикетки | УніверсальнеМаркування Каркування Адресифікація Організація Організується Органіація Ранково |
| Підходить для (техніка друку) | Струминний принтер Лізерний принтер Квітковий лазерний принтер Копірувальний апарат Квітовий копіювальний апарат Принтер для етикеток |
| Стан | Нове |
| Тип етикетки | Папір |
| Тип продукту | Універсальна етикетка |
| Формат | ДИН А4 |
| Этикетка | Прямокутний |
| Розмір етикетки | 105 х 70 мм |
| ширина етикетки | 105 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 090 ₴







