
Універсальна етикетка Avery-Zweckform L4732REV-100 35,6 x 16,9 мм Білий папір 8000 шт. Знімний струменевий принтер, лазерний принт
3 090 ₴
- В наявності
- Код: 505838
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики продукту
- Вони надійно тримаються та можуть бути видалені, не залишаючи слідів.
- Гарантовано без застрягань для всіх популярних принтерів та копіювальних апаратів
- TÜV SÜD підтверджує безпроблемну обробку лазерного принтера
- Чіткий друк без розмазування
- Безкоштовні шаблони та програмне забезпечення для друку етикеток

Опис
Просто наклейте та зніміть, не залишаючи слідів. Універсальні етикетки Avery Zweckform пропонують правильну етикетку для будь-яких потреб та застосувань. Ідеально підходять для струменевих, лазерних та кольорових лазерних принтерів, ці етикетки пропонують правильне рішення для широкого спектру вимог. Маленькі помічники – великий ефект! Від Avery Zweckform. Просто ідеально. Хочете друкувати етикетки Avery Zweckform швидко та професійно? Просто скористайтеся безкоштовними шаблонами та програмними рішеннями Avery Zweckform для Microsoft® Office. Безкоштовне завантаження на сайті: www.avery-Zweckform.eu.
Просто ідеально підходить для:
- Зміни вмісту файлів, папок та контейнерів
- Створюйте тимчасові нотатки, інструкції або мітки властивостей
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Просто ідеально підходить для:
- Зміни вмісту файлів, папок та контейнерів
- Створюйте тимчасові нотатки, інструкції або мітки властивостей
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microsoft |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота етикетки | 16,9 мм |
| Властивості клею | З можливістю видалення |
| Вміст | 8000 шт. |
| Вміст пачки (листи) | 100 аркушів |
| Для друку | Да |
| Нанесення етикетки | Універсальний |
| Підходить для (техніка друку) | Струминний принтер Лізерний принтер Квітковий лазерний принтер Копірувальний апарат Квітовий копіювальний апарат Принтер для етикеток |
| Тип етикетки | Папір |
| Тип продукту | Універсальна етикетка |
| Формат | ДИН А4 |
| Этикетка | ПрямокутнийС заокругленими кутами |
| Розмір етикетки | 35,6 х 16,9 мм |
| ширина етикетки | 35,6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 090 ₴













