
Етикетки з фольги Herma 8018 96 x 50,8 мм, глянцева фольга, прозора, 250 шт. Міцний лазерний принтер, копіювальний апарат, кольоро
2 670 ₴
- В наявності
- Код: 505819
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Фольгована етикетка Herma 8018 96x50,8 мм tr 250 шт./уп.

Характеристики продукту
- Після нанесення етикетки практично невидимі, а текст працює як друкований текст, стійкий до олії та бруду. Їх можна мити.
- Кришталево чистий, блискучий, ідеально підходить для вимогливих оптичних застосувань, ідеально підходить для скла, порцеляни, пластику, металу та блискучих поверхонь
- Підходить для лазерних принтерів та копіювальних апаратів, найкращий друк у чорно-білому та кольоровому режимах - не підходить для струменевих принтерів
- Розміри 96 x 50,8 мм (Ш x В)
- Аркуш А4
- Товщина фольги 52 мкм
- стійкий до погодних умов
- З навколишнім краєм
- Лазерний принтер, кольоровий лазерний принтер, копіювальний апарат, кольоровий принтер
- Матеріал: поліефірна плівка
- Колір: прозорий.
- блискучий
- 250 етикеток/упаковка

Опис
Прозорі, прозорі фольговані етикетки формату А4 з самоклеючими листами. Глянцеві, ідеально підходять для вимогливих оптичних застосувань. Ідеально підходять для скла та блискучих поверхонь, пластику, металу та кольорових поверхонь. Використовуються як високоякісні етикетки для продуктів, для представницької документації та подарункових коробок, для маркування офісного приладдя, як етикетки для вітрин та дверей, або для адресації. БЕЗ ефекту етикетки: Етикетка працює як етикетка, надрукована безпосередньо. Стійка до атмосферних впливів, старіння, олії та бруду, а також миється. Плавна робота завдяки закругленому захисному краю та оптимальному розташуванню. Підходить для лазерних принтерів та копіювальних апаратів, лазерних принтерів та кольорових копіювальних апаратів. Не підходить для струменевих принтерів. Безкоштовне програмне забезпечення: www.herma.de/software.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота етикетки | 50,8 мм |
| Властивості клею | Міцний |
| Вміст | 250 шт. |
| Вміст пачки (листи) | 25 аркушів |
| Для друку | Да |
| Підходить для (техніка друку) | Лазерний принтер Копірувальний апарат Квітковий лазерний принтер Принтер із функцією кольорового копіювання |
| Стан | Нове |
| Тип етикетки | Універсальний, Міцний, Зовнішній |
| Тип продукту | Фольговані етикетки |
| Формат | ДИН А4 |
| Этикетка | ПрямокутнийС заокругленими кутами |
| Розмір етикетки | 96 х 50,8 мм |
| ширина етикетки | 96 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 670 ₴










