
Фольговані етикетки Herma 8023 Ø 40 мм, глянцева фольга, прозора, 600 шт. Міцний лазерний принтер, копіювальний апарат, кольоровий
2 670 ₴
- В наявності
- Код: 505815
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Фольгована етикетка Herma 8023 кругла 40 мм прозора 600 шт./уп.

Характеристики продукту
- Після нанесення етикетки практично невидимі, а текст працює як друкований текст, стійкий до олії та бруду. Їх можна мити.
- Кришталево чистий, блискучий, ідеально підходить для вимогливих оптичних застосувань, ідеально підходить для скла, порцеляни, пластику, металу та блискучих поверхонь
- Підходить для лазерних принтерів та копіювальних апаратів, найкращий друк у чорно-білому та кольоровому режимах - не підходить для струменевих принтерів
- навколо
- Діаметр: 40 мм
- Аркуш А4
- Товщина фольги 52 мкм
- З навколишнім краєм
- Лазерний принтер, кольоровий лазерний принтер, копіювальний апарат, кольоровий принтер
- Матеріал: Поліестер
- Колір: прозорий.
- блискучий
- 600 етикеток/упаковка

Опис
Прозорі, прозорі фольговані етикетки формату А4 з самоклеючими листами. Глянцеві, ідеально підходять для вимогливих оптичних застосувань. Ідеально підходять для скла та блискучих поверхонь, пластику, металу та кольорових поверхонь. Використовуються як високоякісні етикетки для продуктів, для представницької документації та подарункових коробок, для маркування офісного приладдя, як етикетки для вітрин та дверей, або для адресації. БЕЗ ефекту етикетки: Етикетка працює як етикетка, надрукована безпосередньо. Стійка до атмосферних впливів, старіння, олії та бруду, а також миється. Плавна робота завдяки закругленому захисному краю та оптимальному розташуванню. Підходить для лазерних принтерів та копіювальних апаратів, лазерних принтерів та кольорових копіювальних апаратів. Не підходить для струменевих принтерів. Безкоштовне програмне забезпечення: www.herma.de/software.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота етикетки | 40 мм |
| Властивості клею | Міцний |
| Вміст | 600 шт. |
| Вміст пачки (листи) | 25 аркушів |
| Для друку | Да |
| Діаметр етикетки | 40 мм |
| Підходить для (техніка друку) | Лазерний принтер Копірувальний апарат Квітковий лазерний принтер Принтер із функцією кольорового копіювання |
| Стан | Нове |
| Тип етикетки | Універсальний, Міцний, Зовнішній |
| Тип продукту | Фольговані етикетки |
| Формат | ДИН А4 |
| Этикетка | Круглий |
| Розмір етикетки | Ø 40 мм |
| ширина етикетки | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 670 ₴









