
Фольговані етикетки Herma 4693 210 x 148 мм поліефірна плівка біла 50 шт. дуже потужний лазерний принтер, кольоровий лазерний прин
3 090 ₴
- В наявності
- Код: 505814
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Етикетка Herma 4693 210x148,5 мм біла фольга 50 шт./уп.

Характеристики продукту
- Для важких внутрішніх та зовнішніх вивісок, надзвичайно міцні, виготовлені з матеріалу, стійкого до середніх температур/ультрафіолетового випромінювання
- Ідеально підходить для маркування складів, виробництва та майстерень, етикетування, маркування власності та маркування інвентарю.
- Підходить для лазерних принтерів та копіювальних апаратів, найкращий друк у чорно-білому та кольоровому режимах - не підходить для струменевих принтерів
- Розміри 210 x 148 мм (Ш x В)
- Аркуш А4
- Товщина фольги 50 мкм
- Робоча температура: від -30 до +80 °C
- З навколишнім краєм
- Лазерний лазерний принтер, кольоровий лазерний принтер, копіювальний апарат
- Матеріал: поліефірна плівка
- Колір: білий
- Матовий
- 50 етикеток/упаковка
Опис
Матові білі самоклеючі фольговані етикетки на аркушах формату А4. Ідеально підходять для маркування важких матеріалів та зовнішнього застосування: етикетки для нерухомості, наклейки на вітрини магазинів, інформаційні та попереджувальні знаки, а також маркування складів та виробництва. Міцна, стійка до атмосферних впливів поверхня, надзвичайно міцна адгезія, стійкість до ультрафіолетового випромінювання та старіння, гідрофобна, стійка до олії та бруду, миється, стійка до температур від -30 до +80°C та морської води. Безпроблемна обробка завдяки захисному краю, що обгортається, та оптимальній площинності. Підходять для лазерних принтерів та копіювальних апаратів, кольорових лазерних принтерів та кольорових копіювальних апаратів. Не підходять для струменевих принтерів. Безкоштовні програмні рішення.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Тип | Плівка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота етикетки | 148 мм |
| Властивості клею | Дуже сильний |
| Вміст | 50 шт. |
| Вміст пачки (листи) | 25 аркушів |
| Для друку | Да |
| Підходить для (техніка друку) | Лазерний принтер Квітковий лазерний принтерoryвальний апарат Принтер із функцією кольорового копіювання |
| Стан | Нове |
| Тип етикетки | Універсальний, Міцний, Зовнішній |
| Тип продукту | Фольговані етикетки |
| Формат | ДИН А4 |
| Этикетка | Прямокутний |
| Розмір етикетки | 210 х 148 мм |
| ширина етикетки | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 090 ₴







