
Етикетки фольговані Avery-Zweckform L4775REV-20 210 x 297 мм Фольга біла 20 шт. Знімний кольоровий лазерний принтер, Лазерний прин
3 090 ₴
- В наявності
- Код: 505808
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики продукту
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота етикетки | 297 мм |
| Властивості клею | З можливістю видалення |
| Вміст | 20 шт. |
| Вміст пачки (листи) | 20 аркушів |
| Для друку | Да |
| Нанесення етикетки | АдресаціяМаркуванняМаркування Оцінювання Подкреслення Універсальне маркування |
| Підходить для (техніка друку) | Кольоровий лазерний принтер Лізерний принтер Світло-світильний принтер Розпірувальний апарат Принтер для етикеток |
| Тип етикетки | Адресифікація Універсальний |
| Тип продукту | Фольговані етикетки |
| Формат | ДИН А4 |
| Этикетка | Прямокутний |
| Розмір етикетки | 210 х 297 мм |
| ширина етикетки | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 090 ₴













