
Фольговані етикетки Avery-Zweckform L7784-25 210 x 297 мм Поліестерова плівка прозора 25 шт. Міцний кольоровий лазерний принтер, л
3 300 ₴
- В наявності
- Код: 505801
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Прозорі етикетки Avery Zweckform L7784-25, A4, 210 x 297 мм, 25 аркушів/25 етикеток, прозорі

Характеристики продукту
- Прозорі фольговані етикетки забезпечують міцне та довговічне склеювання. Практично невидимі після нанесення.
- Стійкий до олії, бруду та температури, а також води та розривів
- Екологічно чистий: кліматично нейтральний продукт без ПВХ
- Ідеально підходить для скла, пластику, металу та блискучих поверхонь
- Підходить для всіх популярних лазерних принтерів – гарантія від застрягання
- Просто швидко надрукуйте етикетки за допомогою безкоштовних онлайн-шаблонів
- Надійна якість від кліматично нейтрального лідера ринку Avery Zweckform

Опис
З глянцевими, прозорими лазерними етикетками L7784-25 прямокутного формату 210 x 297 мм від AVERY ZWECKFORM етикетки виглядають так, ніби їх надрукували безпосередньо на глянцевих поверхнях. 25 прозорих наклейок, виготовлених з міцної поліефірної плівки на 25 аркушах. Кришталево прозорі етикетки ідеально підходять для маркування продуктів або для маркування скла, пластику, металу та інших глянцевих поверхонь. Вони також стійкі до олії, бруду та температур (від -20°C до +80°C), бризконебезпечні та стійкі до розривів. Ви можете покластися на друк без застрягання та залишків клею. Створюйте та друкуйте свої наклейки швидко та легко – використовуючи безкоштовні шаблони та програмне забезпечення для етикеток Avery Zweckform або базові шаблони, інтегровані з Microsoft® Office. Підходять для всіх популярних лазерних принтерів. Кліматично нейтральна компанія Avery Zweckform використовує виключно зелену електроенергію/газ з 2014 року. Дослідження, розробки, виробництво, логістика та адміністрування в штаб-квартирі компанії в Оберлайндерні, Баварія, гарантують найвищі стандарти якості, високі екологічні стандарти та короткі маршрути доставки. Етикетки, виготовлені з плівки без ПВХ, виробляються кліматично нейтрально та мають компенсовані викиди парникових газів.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microsoft |
| Тип | Плівка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота етикетки | 297 мм |
| Властивості клею | Міцний |
| Вміст | 25 шт. |
| Вміст пачки (листи) | 25 аркушів |
| Для друку | Да |
| Колір | Прозорий |
| Нанесення етикетки | Універсальні зовнішні вивіски маркування декорування організація відправлена |
| Підходить для (техніка друку) | Кольоровий лазерний принтер Лізерний принтер Світло-світильний принтер Розпірувальний апарат Принтер для етикеток |
| Стан | Нове |
| Тип етикетки | Поліефірна фольга |
| Тип продукту | Фольговані етикетки |
| Формат | ДИН А4 |
| Розмір етикетки | 210 х 297 мм |
| ширина етикетки | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴









