
Етикетки Herma 4223 для описових табличок 96 x 50,8 мм Поліестерова фольга срібляста 250 шт. Міцний лазерний принтер, копіювальний
3 300 ₴
- В наявності
- Код: 505793
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики продукту
- Сріблясті етикетки з матової поліефірної фольги, на аркушах А4, самоклеючі
- Ідеально підходить для постійного маркування предметів, як іменні таблички та для цілей інвентаризації.
- Високоякісне покриття з нержавіючої сталі
- Стійкий до атмосферних впливів, старіння, олії та бруду, стійкий до розривів, придатний для прання, стійкий до температур від -40 до +150°C.
- Дуже міцна адгезія, навіть до шорстких та критичних поверхонь
- Плавна робота завдяки круглому захисному краю та оптимальному розташуванню
- Для лазерних принтерів та копіювальних апаратів
- Не підходить для струменевих, лазерних та кольорових принтерів
- Безкоштовні програми
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота етикетки | 50,8 мм |
| Властивості клею | Міцний |
| Вміст | 250 шт. |
| Вміст пачки (листи) | 25 аркушів |
| Для друку | Да |
| Нанесення етикетки | Маркування ВиділенняМаркування Будування Організується ОрганізаціяБезпеканість Класифікація та маркування |
| Підходить для (техніка друку) | Лазерний принтер, копіювальний апарат, принтер етикеток |
| Стан | Нове |
| Тип етикетки | Поліефірна фольга |
| Тип продукту | Етикетки для написальних знаків |
| Формат | ДИН А4 |
| Характеристики етикетки | Сильний клей |
| Этикетка | Прямокутний |
| Розмір етикетки | 96 х 50,8 мм |
| ширина етикетки | 96 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴


