
Адресна етикетка Avery-Zweckform L7560-25 63,5 x 38,1 мм Поліестерова плівка прозора 525 шт. Міцний струменевий принтер, Лазерний
3 300 ₴
- В наявності
- Код: 505789
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Адресні етикетки Avery Zweckform L7560-25, A4, 63,5 x 38,1 мм, 25 аркушів/525 етикеток, прозорі

Характеристики продукту
- Прозорі фольговані етикетки забезпечують міцне та довговічне склеювання. Практично невидимі після нанесення.
- Стійкий до олії, бруду, ультрафіолетового випромінювання та температури, а також води та розривів
- Екологічно чистий: кліматично нейтральний продукт без ПВХ
- Ідеально підходить для світлих конвертів
- Підходить для всіх популярних лазерних принтерів – гарантія від застрягання
- Просто швидко надрукуйте етикетки за допомогою безкоштовних онлайн-шаблонів
- Надійна якість від кліматично нейтрального лідера ринку Avery Zweckform

Опис
Прозорі адресні етикетки L7560-25 формату 63,5 x 38,1 мм для лазерних принтерів від AVERY ZWECKFORM підходять, наприклад, для конвертів C6 або WEBBRAND від Deutsche Post. Кожна упаковка містить 525 етикеток на 25 аркушах. Адресні етикетки оптимального розміру підходять для всіх поширених розмірів конвертів. Прозорі поліефірні плівкові наклейки практично невидимі після нанесення, завдяки чому адреса виглядає так, ніби вона надрукована на конверті — ідеально підходить для світлих конвертів. Ви можете покластися на друк без заминання та накопичення клею. Створюйте та друкуйте адресні етикетки швидко та легко, використовуючи безкоштовні шаблони етикеток та програмні рішення від Avery Zweckform або базові шаблони, інтегровані в Microsoft® Office. Легко знімаються та наклеюються завдяки унікальній системі видалення QuickPEEL. Підходять для всіх поширених лазерних принтерів. Кліматично нейтральна компанія Avery Zweckform з 2014 року використовує виключно зелену електроенергію/газ. Дослідження, розробки, виробництво, логістика та адміністрування в штаб-квартирі компанії в Оберлайндерні, Баварія, гарантують найвищі стандарти якості, високі екологічні стандарти та короткі маршрути доставки. Етикетки, виготовлені з плівки без ПВХ, виробляються CO2-нейтрально, а викиди матеріалів компенсуються.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Інструмент для видалення QuickPEEL
- Аркуші етикеток спеціально розроблені для легкого відклеювання та склеювання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microsoft |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Папір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота етикетки | 38,1 мм |
| Властивості клею | Міцний |
| Вміст | 525 шт. |
| Вміст пачки (листи) | 25 аркушів |
| Для друку | Да |
| Нанесення етикетки | Адресація SentUniversal |
| Підходить для (техніка друку) | Струминний принтер Лізерний принтер Квітковий лазерний принтер Копірувальний апарат Квітовий копіювальний апарат Принтер для етикеток |
| Стан | Нове |
| Тип етикетки | Поліефірна фольга |
| Тип продукту | Адресна етикетка |
| Формат | ДИН А4 |
| Розмір етикетки | 63,5 х 38,1 мм |
| ширина етикетки | 63,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴

















