
Світлодіодний робочий світильник LogiLink UA0372 USB, для електронного навчання, 3 колірні температури та димер 505787
3 300 ₴
- В наявності
- Код: 505787
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

USB-світлодіодна робоча лампа, електронне навчання, 3 колірні температури та димер

Характеристики продукту
- Світлодіодний робочий ліхтар з USB-роз'ємом
- Конструкція з кліпсою для кріплення на будь-який монітор товщиною 1-3 см
- Нахил 120°
- 3 режими колірної температури: перемикання між теплим світлом, природним світлом та холодним світлом завдяки вбудованому регулюванню
- Ідеально підходить для релаксації або концентрації, щоб підвищити ефективність роботи
- Зменшує відблиски на екрані та таким чином ефективно захищає очі
- Підходить як настільна лампа, лампа для читання та робоча лампа для студентів, графічних дизайнерів та офісних працівників
- USB-з'єднання: 5 В/1 А (макс. 5 Вт)
- Матеріал: ABS та алюмінієвий сплав
- Довжина кабелю: 2,1 м.

Опис
Ця світлодіодна лампа для електронного навчання з живленням від USB та підвісною конструкцією освітлює асиметричний світловий шлях, який освітлює лише потрібну робочу поверхню. Це зменшує відблиски від екрана та ефективно захищає ваші очі. Конструкція робочої лампи з кліпсою підходить для будь-якого монітора товщиною 1-3 см та регулюється за кутом.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- 1x світлодіодна робоча лампа для електронного навчання
- 1x ручка
- 1x інструкція із застосування
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтенсивність світла | 84x светодиода SMD3014W |
| Ваги | 310,5 г |
| Довжина виробу | 19,2 мм |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Колір | Чорний |
| Розміри | (Д x Ш x В) 19,2 x 400 x 20,8 мм |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Тип продукту | світлодіодне освітлення екрана |
| Форма цибулини | Лінійний |
| Функція лампи | регулювання яскравості за допомогою USB-роз'єму |
| Цвет светодиода | білий білий білийхолодний білий |
| Ширина вироби | 400 мм |
| висота продукту | 20,8 мм |
| Робоча напруга | 5 В через USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴








