
Світлодіодна стрічка Digitus DA-90415 EEK F (A - G) Світлодіодна стрічка 5 Вт, 250 лм, затискач, чорна 505786
2 880 ₴
- В наявності
- Код: 505786
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Світлодіодна стрічка 5 Вт, 250 лм, з затискачем, чорна

Характеристики продукту
- Регулювання колірної температури в 5 рівнях - від холодного до теплого (3000-6500K)
- Димер з 5 рівнями яскравості - легко регулюється за допомогою сенсорного керування
- Сенсорне керування: легко регулюйте налаштування освітлення одним дотиком
- Функція пам'яті для останнього налаштування яскравості

Опис
Світлодіодний світильник DIGITUS® забезпечує правильні умови освітлення для будь-якої ситуації. Оберіть між холодним робочим світлом і теплим, комфортним світлом на різних рівнях, і, звичайно ж, з різними рівнями яскравості – все це легко регулюється за допомогою сенсорного керування. Останнє налаштування світла зберігається для наступного використання і не потребує скидання. Встановлюється простим підключенням до дисплея, живлення здійснюється за допомогою USB-кабелю, що входить до комплекту. Мінімалістичний корпус світильника додасть стильного та цінного акценту до будь-якого столу.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Міцний алюмінієвий корпус
- Просте кріплення за допомогою затискача (до 45 мм)
- Живлення може забезпечуватися комп'ютером, портативним зарядним пристроєм, USB-блоком живлення
Комплект поставки
- Світлодіодне підсвічування монітора з кріпленням на затискач
- USB-кабель для підключення (USB A - Micro B)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтенсивність світла | 250 лм Вт |
| Ваги | 320 г |
| Довжина виробу | 35 мм |
| Клас енергоефективності | Ф (А - Г) |
| Колір | Чорний |
| Розміри | (Д x Ш x В) 35 x 447 x 25 мм |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Тип продукту | світлодіодна стрічка |
| Форма цибулини | Трубчастий |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
| Ширина вироби | 447 мм |
| висота продукту | 25 мм |
| Робоча напруга | 5V5V через USB5V/DC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 880 ₴








