
Підписаний неодимовий магніт BA707

Характеристики продукту
- Стильні магніти SIGEL ідеально підходять для офісу, дому та дому, оскільки вони чудово тримаються на магнітних скляних дошках та металевих поверхнях.
- Неодимові алюмінієві магніти (2 x 3 см, куб, сріблясті, 2 шт.) утримують до 24 аркушів (A4, 80 г/м²) на магнітних скляних дошках та до 25 аркушів (A4, 80 г/м²) на білих дошках
- Неодимові магніти в класичному мінімалістичному дизайні
- Високополірований, анодований алюмінієвий корпус
- Потужні неодимові магніти чудово утримують кілька шарів паперу, листівок, фотографій, листівок тощо.
- Сталий розвиток завдяки екологічно чистій картонній упаковці, що підлягає переробці

Опис
Ці кубічні неодимові магніти розміром 2 x 3 см (2 x 3 см, сріблясті, 2 штуки) вміщують до 24 аркушів паперу (A4, 80 г/м²) на магнітних скляних дошках та до 25 аркушів паперу (A4, 80 г/м²) на білих дошках. Незалежно від того, чи хочете ви візуалізувати ідеї на дошках для сухого стирання або магнітних скляних дошках, закріплювати робочі процеси на картках на коркових дошках або робити хід проекту видимим для всіх членів команди, просто скористайтеся високоякісними аксесуарами для білих дошок SIGEL. Тут ви знайдете все необхідне для гнучкої роботи. Розпакуйте та починайте!
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вміст | 2 шт. |
| Глибина продукту | 20 мм |
| Довжина виробу | 20 мм |
| Колір | Срібло |
| Магнітне кріплення | Да |
| Матеріал | неодим |
| Містить гачок | Немає |
| Розміри | (Д x Ш x В) 20 x 20 x 30 мм |
| Стан | Нове |
| Спеціальна форма | кістка |
| Тип продукту | Неодимовий магніт |
| Ширина вироби | 20 мм |
| висота продукту | 30 мм |
| максимальна кількість аркушів на магніт | 24 листа DIN A4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 120 ₴







