
Підписаний неодимовий магніт BA193

Характеристики продукту
- Стильні магніти SIGEL ідеально підходять для офісу, дому та дому, оскільки вони чудово тримаються на магнітних скляних дошках та металевих поверхнях.
- Неодимові магніти (1 x 1 см, куб, сріблястий, упаковка з 10 шт.) утримують до 8 аркушів паперу (A4, 80 г/м²) на магнітних скляних дошках та до 20 аркушів паперу (A4, 80 г/м²) на білих дошках
- Неодимові магніти в класичному мінімалістичному дизайні
- Нікельоване покриття для кращого захисту та тривалішої служби
- Потужні неодимові магніти чудово утримують кілька шарів паперу, листівок, фотографій, листівок тощо.
- Сталий розвиток завдяки екологічно чистій картонній упаковці, що підлягає переробці
Опис
Неодимові магніти (1 x 1 см, куб, сріблястий, упаковка з 10 шт.) вміщують до 8 аркушів паперу (A4, 80 г/м²) на магнітних скляних дошках та до 20 аркушів паперу (A4, 80 г/м²) на дошках, що стираються сухою водою. Незалежно від того, чи хочете ви візуалізувати ідеї на дошках, що стираються сухою водою чи магнітних скляних дошках, закріпити робочі процеси на картках на коркових дошках чи зробити хід проекту видимим для всіх членів команди, просто використовуйте високоякісні аксесуари для дощок SIGEL. Тут ви знайдете все необхідне для гнучких методів роботи. Розпакуйте та починайте!
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вміст | 10 шт. |
| Глибина продукту | 10 мм |
| Довжина виробу | 10 мм |
| Колір | Срібло |
| Магнітне кріплення | Да |
| Матеріал | неодим |
| Містить гачок | Немає |
| Розміри | (Д x Ш x В) 10 x 10 x 10 мм |
| Стан | Нове |
| Спеціальна форма | кістка |
| Тип продукту | Неодимовий магніт |
| Ширина вироби | 10 мм |
| висота продукту | 10 мм |
| максимальна кількість аркушів на магніт | 8 аркушів DIN А4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 120 ₴



