
Підписаний неодимовий магніт BA701

Характеристики продукту
- Стильні магніти SIGEL ідеально підходять для офісу, дому та дому, оскільки вони чудово тримаються на магнітних скляних дошках та металевих поверхнях.
- Неодимові магніти (1 x 1 см, циліндричні, срібні, упаковка з 10 штук) утримують до 3 аркушів паперу (A4, 80 г/м²) на магнітних скляних дошках та до 8 аркушів паперу (A4, 80 г/м²) на білих дошках
- Неодимові магніти в класичному мінімалістичному дизайні
- Нікельоване покриття для кращого захисту та тривалішої служби
- Потужні неодимові магніти чудово утримують кілька шарів паперу, листівок, фотографій, листівок тощо.
- Сталий розвиток завдяки екологічно чистій картонній упаковці, що підлягає переробці
Опис
Неодимові магніти (1 x 1 см, циліндричні, сріблясті, упаковка з 10 штук) вміщують до 3 аркушів (A4, 80 г/м²) на магнітних скляних дошках та до 8 аркушів (A4, 80 г/м²) на білих дошках. Незалежно від того, чи хочете ви візуалізувати ідеї на дошках для сухого стирання або магнітних скляних дошках, закріпити робочі процеси на картках на коркових дошках або зробити хід проекту видимим для всіх членів команди, просто використовуйте високоякісні аксесуари для дощок SIGEL. Тут ви знайдете все необхідне для гнучких методів роботи. Розпакуйте та починайте!
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вміст | 10 шт. |
| Діаметр виробу | 10 мм |
| Колір | Срібло |
| Магнітне кріплення | Да |
| Матеріал | неодим |
| Містить гачок | Немає |
| Розміри | (Ø x В) 10 мм x 10 мм |
| Стан | Нове |
| Спеціальна форма | ролик |
| Тип продукту | Неодимовий магніт |
| висота продукту | 10 мм |
| максимальна кількість аркушів на магніт | 3 листа DIN А4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 120 ₴



