
Електричний магніт MAUL 6159002 з гачком 5 шт.

Характеристики продукту
- Особливо сильна клейка міцність
- Для аматорів: гачок можна відкрутити, щоб прикріпити інші речі до магніту за допомогою гвинта (метрична різьба M4)
- Для будь-чого, що можна повісити, наприклад, B. Ключі, вивіски або легкий одяг
- Стабільний: корпус зі сталі
- Феритовий магніт
- Нічого не загубиться: на практичному підносі
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вміст | 5 шт. |
| Діаметр виробу | 47 мм |
| Колір | Білий |
| Магнітне кріплення | Да |
| Максимальне навантаження | 12 кг |
| Містить гачок | Да |
| Розміри | (Ø x В) 47 мм x 36 мм |
| Стан | Нове |
| Спеціальна форма | круглий із гачком |
| Тип продукту | Магніт |
| висота продукту | 36 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 540 ₴



