
Круглий магніт magnetoplan® Discofix forte 16630 Ø 25 мм сріблястий 10 штук

Характеристики продукту
- навколо
- Розміри: 25 x 9 мм (Ø x В)
- Діаметр: 25 мм
- максимальне навантаження: 12 кг
- Матеріал: неодим
- Колір: срібний
- 10 шт./упаковка

Опис
З повним феритовим осердям. Хромований металевий ковпачок. З розширеним краєм для легкого зняття магніту з поверхонь. Спеціальне покриття дна запобігає подряпинам на дошках.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Магніт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magnetoplan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 10 шт. |
| Діаметр виробу | 25 мм |
| Колір | Срібло |
| Максимальне навантаження | 12 кг |
| Матеріал | неодим |
| Містить гачок | Немає |
| Позначення типу продукту | Дискофікс форте |
| Розміри | (Ø x В) 25 мм x 9 мм |
| Стан | Нове |
| Спеціальна форма | круглий |
| Тип продукту | Магніт |
| Ширина вироби | 9 мм |
| висота продукту | 9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴





