
Неодимовий магніт Sigel C10 "Надзвичайно сильний" (Ш x В x Г) 20 x 10 x 20 мм, 4 шт. 505762
2 670 ₴
- В наявності
- Код: 505762
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Підписаний неодимовий магніт BA705

Характеристики продукту
- Стильні магніти SIGEL ідеально підходять для офісу, дому та дому, оскільки вони чудово тримаються на магнітних скляних дошках та металевих поверхнях.
- Алюмінієві, неодимові магніти (2 x 1 см, куб, срібні, 4 шт.) утримують до 13 аркушів паперу (A4, 80 г/м²) на магнітних скляних дошках та до 25 аркушів паперу (A4, 80 г/м²). Білий колір.
- Неодимові магніти в класичному мінімалістичному дизайні
- Високополірований, анодований алюмінієвий корпус
- Потужні неодимові магніти чудово утримують кілька шарів паперу, листівок, фотографій, листівок тощо.
- Сталий розвиток завдяки екологічно чистій картонній упаковці, що підлягає переробці

Опис
Ці алюмінієво-неодимові магніти (2 x 1 см, куб, сріблясті, 4 шт.) вміщують до 13 аркушів паперу (A4, 80 г/м²) на магнітних скляних дошках та до 25 аркушів паперу (A4, 80 г/м²) на білих дошках. Незалежно від того, чи хочете ви візуалізувати ідеї на дошках для сухого стирання або магнітних скляних дошках, закріпити робочі процеси на картках на коркових дошках або зробити хід проекту видимим для всіх членів команди, просто скористайтеся високоякісними аксесуарами для білих дошок SIGEL. Тут ви знайдете все необхідне для гнучких методів роботи. Розпакуйте та починайте!
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вміст | 4 шт. |
| Глибина продукту | 20 мм |
| Довжина виробу | 20 мм |
| Колір | Срібло |
| Магнітне кріплення | Да |
| Матеріал | неодим |
| Містить гачок | Немає |
| Розміри | (Д x Ш x В) 20 x 20 x 10 мм |
| Стан | Нове |
| Спеціальна форма | кістка |
| Тип продукту | Неодимовий магніт |
| Ширина вироби | 20 мм |
| висота продукту | 10 мм |
| максимальна кількість аркушів на магніт | 13 листов DIN А4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 670 ₴






