
Maula 6168796 конусоподібний магніт Ø 15 мм світло-сріблястий 4 шт.

Характеристики продукту
- 4 шт.
- Висока адгезійна міцність при малому об'ємі
- Особливо зручний для захоплення завдяки конічній формі
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вміст | 4 шт. |
| Діаметр виробу | 15 мм |
| Колір | Срібло |
| Магнітне кріплення | Да |
| Максимальне навантаження | 7 кг |
| Містить гачок | Немає |
| Розміри | (Ø x В) 15 мм x 20 мм |
| Стан | Нове |
| Спеціальна форма | конус |
| Тип продукту | Неодимовий магніт |
| висота продукту | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 090 ₴








