
Магнітний гачок Magnetoplan, Ø 25 мм, 10 штук.
Характеристики продукту
- Ці гачкоподібні магніти дозволяють надійно закріпити все, що потрібно, на стіні або стелі.
- Поверхня пофарбована в білий колір.
- Для настінного або стельового кріплення ключів, інструментів, сумок, вішалок для одягу тощо в офісах, складах, майстернях, фургонах доставки тощо.
- Ø 25 мм.
- Сила клею: 4 кг
- 10 шт.
- Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Виробник | Magnetoplan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 10 шт. |
| Діаметр виробу | 25 мм |
| Магнітне кріплення | Да |
| Максимальне навантаження | 4 кг |
| Містить гачок | Да |
| Розміри | (Ø) 25 мм |
| Стан | Нове |
| Спеціальна форма | круглий |
| Тип продукту | Гачок із магнітом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 540 ₴


