
Фольги для струменевого друку SIGEL IF140, стійкі до атмосферних впливів, білі, 270 мкм, A4, 10 аркушів

Характеристики продукту
- для використання всередині приміщень та короткочасного використання на вулиці
- водонепроникний та світлостійкий
- ідеально підходить для створення етикеток, вивісок та рекламних акцій
- яскрава та насичена передача кольорів; білий, непрозорий, товщина фольги 270 мкм
- Підходить для всіх популярних струменевих/чорнильних принтерів.

Опис
Самоклеюча, біла, непрозора плівка для струменевого друку для зовнішнього використання. Блискучі, яскраві відбитки. Стійка до атмосферних впливів, швидковисихаюча, 150 мкм, сумісна з усіма струменевими принтерами.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вміст | 10 шт. |
| Довжина виробу | 297 мм |
| Зі стібками | Да |
| Колір | білий непрозорий |
| Кількість фольг у пакованні | 10 |
| Підходить для (техніка друку) | Струминний принтер |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Самоклейна фольга |
| Формат фольги | ДИН А4 |
| Характеристики паперу | Для друкуОптимізовано для струменевих принтерів, стійко до атмосферних впливів |
| Ширина вироби | 210 мм |
| самоклейний | Да |
| Сила | 0,15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴





