
Контролер SATA Conceptronic EMRICK 4-портовий адаптер SATA-PCIe з кабелем SATA EMRICK03G PCIe 505715
2 880 ₴
- В наявності
- Код: 505715
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Цей 4-портовий адаптер SATA PCIe використовує високопродуктивний чіп (Marvell 88se9215) для додавання 4 портів SATA. Кожен порт Serial ATA підтримує швидкість передачі даних до 6 Гбіт/с і сумісний зі старими накопичувачами SATA 1,5 Гбіт/с або 3 Гбіт/с.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Інтерфейс хоста: PCIe
- Вихідний інтерфейс: SATA Колір: Чорний
- Країна походження: Китай. Швидкість передачі даних (макс.): 6 Гбіт/с. Підтримувані операційні системи Windows: Windows 10
- Освіта з Windows 10
- Windows 10 для освіти x64
- Windows 10 для підприємств
- Ширина Windows 10: 43 мм
- Глибина: 18 мм
- Висота: 65 мм

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Контролер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 41 г |
| Глибина продукту | 18 мм |
| Загальна висота | 65 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість внутрішніх портів SATA | 4 |
| Слот | PCIe |
| Тип продукту | SATA-контролер |
| Ширина вироби | 43 мм |
| висота продукту | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 880 ₴




