Комплект поставки
- Пристрій для друку етикеток;
- Ламінована етикеткова стрічка 12 мм x 4 м TZe-231 (чорна на білому фоні)
- Інструкція користувача
- Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 390 г |
| Глибина продукту | 5,9 мм |
| Дані про вагу | без батарейок |
| Джерело живлення | 6 батарейок типу ААА, замовляйте окремо |
| Кількість кадрів | 8 |
| Кількість рядків друку | 2 |
| Кількість стилів шрифту | 8 |
| Кількість шрифтів | 3 |
| Місце призначення | для портативного використання |
| Підходить для друкованої стрічки | ТЗЕ |
| Розміри | (Ш x В x Г) 11 x 20,7 x 5,9 см |
| Технологія друку | термоперенос |
| Тип клавіатури | Азбука |
| Тип продукту | Принтер гетикеток |
| висота продукту | 20,7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 090 ₴




