Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 400 г |
| Глибина продукту | 310 мм |
| Джерело живлення | 4 батарейки типу АА, замовляйте окремо |
| Місце призначення | для портативного використання |
| Підходить для друкованої стрічки | ЛТ |
| Розміри | (Ш x В x Г) 148 x 100 x 310 мм |
| Технологія друку | термоперенос |
| Тип клавіатури | Азбука |
| Тип продукту | Принтер гетикеток |
| Ширина вироби | 148 мм |
| Ширина стрічки | 12 мм |
| висота продукту | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴






