Коментарі
- Bluetooth® — це всесвітньо зареєстрована торгова марка Bluetooth SIG, Inc.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 420 г |
| Глибина продукту | 120 мм |
| Джерело живлення | 4 батарейки типу АА, замовляйте окремо |
| Колір | Різнобарвний |
| Кількість кадрів | 15 |
| Кількість шрифтів | 5 |
| Розміри | (Ш x В x Г) 120 x 45 x 120 мм |
| Технологія друку | термоперенос |
| Тип клавіатури | Без керування комп'ютером) |
| Тип продукту | Принтер гетикеток |
| Ширина вироби | 120 мм |
| Ширина стрічки | 12 мм |
| висота продукту | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴










