
Опис
На жаль, ми не можемо надати додаткової інформації про цей продукт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 390 г |
| Глибина продукту | 59 мм |
| Джерело живлення | 6 батарейок типу ААА (купуються окремо) Додатковий блок живлення |
| Кількість кадрів | 7 |
| Кількість рядків друку | 2 |
| Кількість стилів шрифту | 8 |
| Кількість шрифтів | 3 |
| Місце призначення | для портативного використання |
| Підходить для друкованої стрічки | ТЗЕ |
| Розміри | (Ш x В x Г) 110 x 207 x 59 мм |
| Ряд | P-Touch |
| Технологія друку | термоперенос |
| Тип клавіатури | Азбука |
| Тип продукту | Принтер гетикеток |
| висота продукту | 207 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 400 ₴


