
Принтер етикеток DYMO LetraTag LT 100H у комплекті зі срібним покриттям, сумісний із друкованою стрічкою LT 12 мм 505699
3 400 ₴
- В наявності
- Код: 505699
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 400 г |
| Глибина продукту | 310 мм |
| Джерело живлення | 4 батарейки типу АА (у комплекті) |
| Колір | Срібло |
| Кількість кадрів | 8 |
| Кількість рядків друку | 2 |
| Кількість стилів шрифту | 6 |
| Кількість шрифтів | 5 |
| Місце призначення | для портативного використання |
| Підходить для друкованої стрічки | ЛТ |
| Розміри | (Ш x В x Г) 148 x 100 x 310 мм |
| Технологія друку | термоперенос |
| Тип клавіатури | Азбука |
| Тип продукту | Принтер гетикеток |
| висота продукту | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 400 ₴


