
Опис
Термос з нержавіючої сталі з кришкою для заварювання
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
Підходить до KA 9314, KA 5830, KA 9254, KA 9255, KA 9256, KA 9257
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Severin |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 750 г |
| Глибина продукту | 154 мм |
| Зовнішній матеріал | пластик |
| Колір | Білий |
| Місткість | 1 літр |
| Тип продукту | Термоглечик |
| Ширина вироби | 180 мм |
| висота продукту | 212 мм |
| внутрішній матеріал | стекло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 880 ₴


