
Кишенька для документів Elba 100461000 DIN A4 поліпропілен 0,15 мм прозора (матова) 100461000 100 шт. 505482
2 540 ₴
- В наявності
- Код: 505482
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Кишеня для документів Elba 100461000 100461000 DIN A4 поліпропілен 0,15 мм прозора (матова) 100 шт.
Характеристики продукту
- Розміри: 21,7 x 30,8 см (Ш x В)
- Підходить для формату паперу: DIN A4
- Товщина фольги 0,15 мм
- відкритий верхній правий
- З поперечним розрізом
- незгладимий
- З крайовим з'єднанням
- Матеріал: Поліпропілен
- Колір: прозорий.
- 100 шт./уп.
Опис
Якщо потрібна важка робота, ELBA Primium – це найкращий вибір. Він може похвалитися довговічністю та міцністю використовуваних стрічок.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Поліпропілен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 100 шт. |
| Застосування до паперового формату | ДИН А4 |
| Колір | прозорий (матовий) |
| Кількість в пакованні | 100 шт./паковання |
| Позначення типу продукту | Преміум |
| Розміри | (Ш x В) 217 мм x 308 мм |
| Система позиціювання | Угорі справа відкрито |
| Стан | Нове |
| Стійке покриття | Немає |
| Тип продукту | Конверт для документів |
| Тип рекламної продукції | Premium Sichthülle |
| Довжина фольги | 0,15 мм |
| Характеристики поверхні | зернистий відбивний |
| висота продукту | 308 мм |
| Сила | 0,15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 540 ₴

