
Стандартний пуф Fellowes 48121-70 (Ш x В x Г) 46 x 9 x 33,5 см ергономічний, регульований по висоті, з регулюванням нахилу, з ручк
2 670 ₴
- В наявності
- Код: 505460
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Стандартний пуф для ніг Fellowes 48121-70
Характеристики продукту
- Вільно рухома платформа, яка підтримує кровообіг у ногах
- Регулювання висоти у 2 етапи (85 мм та 105 мм) та регульований кут нахилу приблизно до 25 градусів
- Структурована поверхня масажує підошви ніг і таким чином забезпечує релаксацію
- Розмір платформи: 425 х 300 мм
- Виготовлено з 100% переробленого пластику
- Відповідність BS EN ISO 9241, сертифікована FIRA International Ltd (незалежний орган з акредитації ергономіки)
Опис
Ергономічна підставка для ніг знімає біль у ногах і спині та покращує поставу. Регульоване кутове положення. Пластикова зносостійка пластина.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3.34 |
| Глибина продукту | 33,5 см |
| Колір | черно-серый |
| Кут нахилу | 25° |
| Розміри | (Ш x В x Г) 46 x 9 x 33,5 см |
| Тип продукту | Підставка для ніг |
| Характеристики | ергономічний, регулювання висоти, регулювання нахилу, з піднятою поверхнею |
| Ширина вироби | 46 см |
| висота продукту | 9 см |
| з регулюванням нахилу | Да |
| протиковзний | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 670 ₴

