
Hansa - Світ офісу h5051005 footness comfort Підставка для ніг (Ш x В x Г) 46 x 11 x 36 мм ергономічна, регульована по висоті, з р
3 090 ₴
- В наявності
- Код: 505458
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики продукту
Підставка для ніг Hansa-Technik Comfort 46 x 36 см (Ш x Г) без підігріву, 80% перероблений матеріал HIPS, антрацит
- підходить для ІТ-робочих станцій
- Розміри: 46 x 36 см (Ш x Г)
- Розміри підставки для ніг: 46 x 36 см (ширина x глибина)
- Регулювання нахилу до 15°
- Висота зони регулювання (спереду): 9,5-17 см
- Висота зони регулювання (спинка): 9,5-17 см
Опис
Ця ергономічна підставка для ніг підтримує ваші ноги та поперек, підтримуючи підошви ваших ніг. Вона має три рівні регулювання висоти від 9,5 до 17 см та безступінчасте регулювання до 15 градусів.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Підставка для ніг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина продукту | 36 |
| Довжина кабелю | 0 |
| Діапазон регулювання висоти (заду) | 95 - 170 мм |
| Діапазон регулювання висоти (спереду) | 95 - 170 мм |
| Матеріал | 80% перероблюваного матеріалу HIPS |
| Матеріал рами | полистирол |
| Плавне регулювання | Да |
| Позначення типу продукту | комфорт для ніг |
| Підходить для робочої станції EDV | Да |
| Розміри | (Ш x В x Г) 46 x 11 x 36 мм |
| Розміри підставки для ніг | 46 x 36 см (Ш x Г) |
| Тип покриття | з виступами |
| Тип продукту | Підставка для ніг |
| висота продукту | 11 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 090 ₴

