
Стрейч-плівка 50 см x 300 м (Ш x Д) 50 мм, чорна, поліетилен 23 мкм
Характеристики продукту
- Розміри 50 см x 300 м (Ш x Д)
- Діаметр серцевини: 50 мм
- Матеріал: Поліетилен
- Колір: Чорний
Опис
Ця надзвичайно гнучка, високоякісна фольга захищає ваше відправлення та придатна для переробки. Її можна обробляти вручну.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Стрейч-фольга
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліетилен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 150 м2 |
| Довжина виробу | 300 м |
| Діаметр осердя | 50 мм |
| Мінімальний діаметр осердя | 50 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Стретч-фольга |
| Довжина фольги | 23 мкм |
| Ширина вироби | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 070 ₴


