SHX SHX17PTC1500 Тепловентилятор SHX17PTC1500 15 м² чорний/білий 505404
  • В наявності
  • Код: 505404
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
SHX SHX17PTC1500 Тепловентилятор SHX17PTC1500 15 м² чорний/білий
Тепловентиляторний обігрівач
Характеристики продукту
  • Підходить для приміщень площею до 150 м²
  • Коливальний
  • Захист від перекидання
    Характеристика
    • Напруга мережі: 220-240 В
    • Максимальна споживана потужність: 1500 Вт
    • 3 рівні потужності: функція вентилятора / 750 / 1500 Вт
    • PTC-нагрівач
    • Коливальний
    • Компактний та легкий
    • Захист від перекидання
    • Швидкий та широкий розподіл тепла
    Комплект поставки
    • Тепловентиляторний обігрівач
    • Інструкція користувача
    Коментарі
    • УВАГА!
    • УВАГА!
    Характеристики
    Основні атрибути
    СтанНовий
    Користувальницькі характеристики
    Довжина виробу130
    Клас енергоефективностінепридатної
    КолірЧорно-білий
    Кількість передач3
    Максимальна площа кімнати15
    Розміри(Д x Ш x В) 130 x 160 x 260 мм