
Міцна магнітна інформаційна рамка DURAFRAME® Magnetic DIN A4 зеленого кольору, 5 шт.

Характеристики продукту
- Магнітно-клейка інформаційна рамка для інформації формату А4
- Представляти інформацію якісно та професійно
- Швидке вставлення та зміна документів за допомогою магнітних рамок
- Легке кріплення до металевих поверхонь, таких як: B. дошки для сухого стирання, дошки оголошень, шафи, куби та машини у виробництві

Опис
Магнітна інформаційна рамка формату А4 для інформації та оголошень на металевих поверхнях.
Магнітно-клейка інформаційна рамка для інформації формату А4
Представляти інформацію якісно та професійно
Швидке вставлення та зміна документів за допомогою магнітних рамок
Легке кріплення до металевих поверхонь, таких як: B. дошки для сухого стирання, дошки оголошень, шафи, куби та машини у виробництві
Галузі застосування: Для документів формату A4, таких як: Наприклад, файли машин, ключові операційні дані та інформація про співробітників
Стосується як вертикальних, так і горизонтальних форматів
Розширені шаблони етикеток на duraprint.de
Зовнішні розміри: 236 x 323 мм
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Магнітно-клейка інформаційна рамка для інформації формату А4
Представляти інформацію якісно та професійно
Швидке вставлення та зміна документів за допомогою магнітних рамок
Легке кріплення до металевих поверхонь, таких як: B. дошки для сухого стирання, дошки оголошень, шафи, куби та машини у виробництві
Галузі застосування: Для документів формату A4, таких як: Наприклад, файли машин, ключові операційні дані та інформація про співробітників
Стосується як вертикальних, так і горизонтальних форматів
Розширені шаблони етикеток на duraprint.de
Зовнішні розміри: 236 x 323 мм
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
Можна монтувати на металеві поверхні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 5 шт. |
| З магнітом | Да |
| Застосування до паперового формату | ДИН А4 |
| Змінне маркувальне поле | Да |
| Зона записування матеріалів | пластик |
| Колір | Зелений |
| Кількість в пакованні | 5 шт./упаковка |
| Матеріал | Фольги |
| Позначення типу продукту | DURAFRAME® MAGNETIC |
| Розміри | (Ш x В) 236 мм x 323 мм |
| Технологія кріплення | Магніт |
| Тип продукту | Інформаційна рамка, магнітна |
| Тип рекламної продукції | Magnetrahmen DURAFRAME® MAGNETIC |
| Ширина вироби | 236 мм |
| висота продукту | 323 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 090 ₴





