
Інформаційна рамка DURAFRAME® MAGNETIC A4 помаранчевого кольору, 5 шт.

Характеристики продукту
- Легко кріпиться до металевих поверхонь, таких як дошки, рекламні щити, шафи, куби та машини у виробництві
- Представляти інформацію якісно та професійно
- Швидке завантаження та обмін документами завдяки магнітним рамкам
- Галузі застосування: Для документів формату A4, таких як файли машин, ключові операційні дані та інформація про співробітників
- Можна використовувати як у портретному, так і в альбомному форматі
- Зовнішні розміри: 236 x 323 мм
- Набір з 5 рамок

Опис
Ваша інформація ідеально спрямована
Інформаційна рамка DURAFRAME® MAGNETIC з магнітним клеєм підходить для документів та оголошень на металевих поверхнях.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Коментарі
можна монтувати на металеві поверхні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 5 шт. |
| З магнітом | Да |
| Застосування до паперового формату | ДИН А4 |
| Змінне маркувальне поле | Да |
| Зона записування матеріалів | твердый ПВХ |
| Колір | апельсин |
| Кількість в пакованні | 5 шт./упаковка |
| Матеріал | Фольги |
| Позначення типу продукту | DURAFRAME® MAGNETIC |
| Розміри | (Ш x В) 238 мм x 324 мм |
| Тип продукту | Магнітна рамка |
| Тип рекламної продукції | Magnetrahmen DURAFRAME® MAGNETIC |
| Ширина вироби | 238 мм |
| висота продукту | 324 мм |
| самоклейний | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 090 ₴







