
МІЦНА папка для документів A4 з самоклеючимся екраном, антрацит, 400657, 5 шт.

Характеристики продукту
- Його можна прикріпити практично до будь-якої гладкої та стійкої поверхні у вертикальному або горизонтальному форматі.
- Легка заміна документів завдяки задньому лотку для вставки
- Самоклеюча завдяки трьом клейким смужкам, які можна зняти, не залишаючи слідів
- Матеріали можна розділити

Опис
Тримач для документів формату A4 з трьома самоклеючими смужками. Заміна документа за допомогою допоміжного пристрою для вставки.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- 5 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Durable |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 5 шт. |
| Глибина продукту | 0,27 мм |
| Застосування до паперового формату | DIN A4 високий, DIN A4 горизонтальний |
| Колір | Антрацит |
| Кількість в пакованні | 5 шт./упаковка |
| Матеріал | Пластик |
| Розміри | (Ш x В x Г) 236 x 323 x 0,27 мм |
| Стан | Нове |
| Технологія кріплення | Клейка смужка |
| Тип продукту | Тримач документа |
| Ширина вироби | 236 мм |
| висота продукту | 323 мм |
| самоклейний | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 330 ₴







