  • В наявності
  • Код: 505250
ACS37800KMACTR-030B3-I2C Power Monitor - монітор параметрів потужності з ізольованою схемою I2C 505250В наявності
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
опис
МодульМонітор живлення ACS37800KMACTR-030B3-I2Cце вдосконалена вимірювальна плата на базі системи Allegro Microsystems, призначена для моніторингу напруги, струму, потужності та інших параметрів у системахЗмінний і постійний струмПристрій дозволяє двонаправлене вимірювання струму в діапазоні відвід −30 А до +30 А, а також конфігурацію вимірювання напруги для480 В середньоквадратичного значення(±980 В пік). Завдяки використаннюгальванічна розв'язка вимірювального тракту та вторинна розв'язка інтерфейсу I²C, модуль забезпечує високу безпеку використання та точність вимірювання.
Датчик дозволяє зчитувати середньоквадратичні та миттєві значення, автоматично виявляє перетини нуля та обчислює активну, реактивну та повну потужність, а також коефіцієнт потужності. Завдяки пропускній здатності1 кГцвикористовується в багатьох сферах енергетики та промисловості. Інтегрований датчик струму на основі ефекту Холла пропонуєізольований шлях струму, низький опір провідності (0,85 мОм) і високий рівень стійкості до загальних полів. Плата містить мережу вимірювальних резисторів, оптимізовану для роботи в діапазоні 120 В змінного струму, 240 В змінного струму та 480 В змінного струму, що дозволяє адаптувати систему до різних застосувань.